کاملترین فایل پاورپوینت با موضوع نمونه گیری در حسابرسی و سایر روشهای انتخاب اقلام برای آزمون

مطالب دیگر:
📚پاورپوینت رعایت اصول کلی بهداشت در واحدهای تولیدکننده مواد غذائی📚تحقیق جامعه‌ شناختى و روش‌ هاى تخصصى آن📚تحقیق رابطه قصد و رضا در اعمال حقوقى با تاكيد بر ديدگاه امام خمينى (ره)📚تحقیق روش تحقيق در حقوق📚پاورپوینت مسئله و ابعاد آسيب شناسي نظام آموزشي📚گزارشات کارآموزی رشته حقوق📚پاورپوینت آزمايشگاه شيمی معدنی1 تالیف رقيه قديم خانی📚تحقیق تنظيم خانواده📚تحقیق پيشرفت تسليحاتي آمريكا📚تحقیق پیوند کووالانسی📚تحقیق پيوند هيدروژني (Hydrogen Bond)📚تحقیق تاثیر انقلاب ایران در بیداری اسلامی📚تحقیق تاثیر ورزش بر قلب📚تحقیق تاریخچه باشگاه استقلال تهران📚تحقیق تاريخچه راديو و تلويزيون📚تحقیق تاريخچه صنعت گاز طبيعي📚تحقیق تاريخچه فوتسال📚تحقیق تاريخچه کونگ فوتوآ📚پاورپوینت ارائه تجارب قانوني و نهادي كارآفريني در اروپا با تاكيد بر كشور ايتاليا📚پاورپوینت آميزه هاي بازاريابي
یکی از برترین فایل های قابل دانلود با عنوان پاورپوینت با موضوع نمونه گیری در حسابرسی و سایر روشهای انتخاب اقلام برای آزمونآماده دریافت می باشد .
دانلود پاورپوینت با موضوع نمونه گیری در حسابرسی و سایر روشهای انتخاب اقلام برای آزمون,پاورپوینت با موضوع نمونه گیری در حسابرسی و سایر روشهای انتخاب اقلام برای آزمون,پاورپوینت نمونه گیری در حسابرسی و سایر روشهای انتخاب اقلام برای آزمون,پاورپوینت
برای دانلود فایل بر روی دکمه زیر کلیک کنیدجزییات بیشتر+دانلود

دانلود پاورپوینت با موضوع نمونه گیری در حسابرسی و سایر روشهای انتخاب اقلام برای آزمون دارای 38 اسلاید و با فرمت pptx و قابل ویرایش و آماده برای ارائه ، چاپ ، تحقیق و کنفرانس می باشد.

تعداد اسلاید : 38 اسلاید
فرمت فایل: پاورپوینت ppt و قابل ویرایش
آماده برای : ارائه ، چاپ ، تحقیق و کنفرانس

قسمتی ازمتن اسلایدها :

نمونه گیری در حسابرسی
و سایر روشهای انتخاب اقلام برای آزمون
هدف بخش 53 استانداردهای حسابرسی ، ارائه استانداردها و راهنماییهای لازم درباره چگونگی استفاده از روشهای نمونه گیری در حسابرسی و نیز دو رویکرد دیگر انتخاب اقلام برای آزمون در فرایند طراحی روشهای حسابرسی لازم جهت گردآوری شواهد حسابرسی است.

دو رویکرد دیگر انتخاب اقلام عبارت از رسیدگی همه اقلام (100%) وانتخاب اقلام خاص برای رسیدگی است.

بخش عمده استاندارد مذکور، به نمونه گیری در حسابرسی مربوط می شود و راهنماییهای آن، هم برای نمونه گیری آماری و هم نمونه گیری غیرآماری کاربرد دارد.

طبق بخش 53 استانداردهای حسابرسی ، بکارگیری هر دو رویکرد مذکور برای نمونه گیری در حسابرسی مجاز است.

نمونه گیری در حسابرسی. یعنی بکارگیری روشهای حسابرسی درباره کمتر از 100% اقلام تشکیل دهنده مانده یک حساب یا یک گروه معاملات ، به گونه ای که همه واحدهای نمونه گیری ، شانس انتخاب شدن داشته باشند.
نمونه گیری در حسابرسی می تواند با استفاده از رویکرد آماری یا غیر آماری انجام شود.
اشتباه . به معنای انحراف از کنترلها (در موارد اجرای آزمون کنترلها) یا تحریف (در موارد اجرای آزمونهای محتوا) است.
مجموع اشتباه. به معنای ضریب انحراف یا مجموع موارد تحریف در جامعه است.

برای دانلود فایل بر روی دکمه زیر کلیک کنیدجزییات بیشتر+دانلود