کاملترین فایل پاورپوینت با موضوع اهميت در حسابرسي

مطالب دیگر:
📝تحقیق دیدگاه هاي مختلف حسابداری📝پاورپوینت نگاهی جامعه شناختی به مسائل بیماران کلیوی📝تحقیق حسابداري بين الملل (بررسي رويكردهاي مختلف حسابداري ىر حال حاضر)📝پاورپوینت نحوه تنظيم اعتبارات جاری استانی📝تحقیق تشخيص سهم متعارفي تغييرات اجباري حسابداري: موردي از مندرهاي ناشي از مقدار نقصان سرقفلي انتقال📝پاورپوینت نرم افزار تغذیه دانشجویی📝نمونه سوالات آزمون فنی و حرفه ای آرایشگر ابرو و صورت📝پاورپوینت منابع درآمدي يك رويداد ورزشي📝پاورپوینت الگوريتم جديد برای شبکه عصبی MLP در کاربردهای دسته بندی📝پاورپوینت اندازه گيری نيرو، گشتاور و کرنش📝پاورپوینت اکسیورزیس📝پاورپوینت الکتریسته جاری📝پاورپوینت الکترونیک دیجیتال منطق TTL📝تحقیق بررسي تغييرات رشد پول و شرايط ثبات و بي ثباتي روند آن📝تحقیق ساختار سرمايه و كارآيي شركت يك روش جديد براي تست تئوري عامل و كاربردي براي صنعت بانكداري📝پاورپوینت امنيت IP(IPSec)📝تحقیق شرکت های سهامی و نقش اقتصادی آن ها📝تحقیق بررسي وقايع نفت در يك دهه پيش از انقلاب📝تحقیق تعريف و كاركرد سوبسيد📝پاورپوینت اصول اولیه محافظت از آب برج خنک کننده
یکی از برترین فایل های قابل دانلود با عنوان پاورپوینت با موضوع اهميت در حسابرسيآماده دریافت می باشد .
دانلود پاورپوینت با موضوع اهميت در حسابرسي ,پاورپوینت با موضوع اهميت در حسابرسي ,پاورپوینت اهميت در حسابرسي ,پاورپوینت, اهميت در حسابرسي
برای دانلود فایل بر روی دکمه زیر کلیک کنیدجزییات بیشتر+دانلود

دانلود پاورپوینت با موضوع اهميت در حسابرسي دارای 13 اسلاید و با فرمت pptx و قابل ویرایش و آماده برای ارائه ، چاپ ، تحقیق و کنفرانس می باشد.

تعداد اسلاید : 13 اسلاید
فرمت فایل: پاورپوینت ppt و قابل ویرایش
آماده برای : ارائه ، چاپ ، تحقیق و کنفرانس

قسمتی ازمتن اسلایدها :
اهميت در حسابرسي
اهميت يكي از مفاهيم بنيادين حسابرسي است.
اهميت در تمام مراحل حسابرسي، اعم از برنامه ريزي و اجرا، و نيز ارزيابي و گزارشگري نتايج حاصل از آن مورد توجه قرار مي گيرد.
حسابرس در مراحل برنامه ريزي و اجراي حسابرسي، با تعيين سطوح اهميت، دامنه رسيدگي هاي خود را مشخص خواهد كرد که اين نكته در بند دامنه رسيدگي گزارش حسابرس قيد مي‌شود.
حسابرس در مراحل ارزيابي و گزارشگري نتايج حسابرسي، تنها تحريفهاي با اهميت را مورد توجه قرار مي دهد که بر اين موضوع نيز در بند اظهار نظر گزارش حسابرسي تاكيد مي‌شود.

اطلاعاتي با اهميت تلقي مي‌شود كه حذف يا تحريف آن بتواند بر قضاوت و تصميم گيري يك شخص منطقي كه از صورتهاي مالي استفاده مي كند، تاثير بگذارد.
ابعاد اهميت
اهميت داراي دو بعد كمي و كيفي است.
حسابرس براي قضاوت نسبت به تعيين درجه اهميت اقلام (بي اهميت، با اهميت يا بسيار با اهميت بودن) بايد به هر دو بعد همزمان توجه داشته باشد.

برای دانلود فایل بر روی دکمه زیر کلیک کنیدجزییات بیشتر+دانلود